Poloměr: Vypnuto
Poloměr: km
Set radius for geolocation
BPV Lena – vánoční ozdoby Praha 3

BPV Lena – vánoční ozdoby Praha 3

Jsme velkoobchod s prodejnou, specializovaný na vánoční ozdoby a vánoční dekorace. Skleněné vánoční ozdoby odebíráme přímo od nejvýznamnějších českých výrobců jako jsou Vánoční ozdoby DUV-družstvo umělecké výroby ze Dvora Králové nad Labem, Slezská tvorba Opava, Irisa Vsetín nebo Ozdoba CZ. spolupracujeme i se zahraničními výrobci vánočních doplňků a dekorací, například Knox nebo ATB.

V naší vzorkovně na Praze 3 najdete každý den více jak 2000 položek vánočního zboží čítající tradiční české ručně vyráběné vánoční ozdoby a to především skleněné ručně foukané baňky či koule, špice, figurky, zvonečky, skleněné ptáčky, labutě a mnoho dalších ozdob z říše fantazie a pohádky. Nechybí klasické korálkové ozdoby, slaměné vánoční ozdoby a dekorace. Od listopadu, prodáváme ozdoby i v naší maloobchodní prodejně domácích potřeb.

Sortiment doplňují umělé vánoční stromečky a stojánky na stromečky, lamety, řetězy, světelné řetězy a svíčky, háčky, prskavky, františky, purpura, andělské zvonění – klasické i novodobé.

Vždy v listopadu a prosinci je možno naše zboží zakoupit v dalších kamenných prodejnách zřízených za tímto účelem v pražských nákupních centrech Atrium Flora, OC Eden, OC Černý most, OC Letňany, OC Chodov, OC Krakov, Europark Štěrboholy a Olympia Plzeň.

Nabízíme i výrobu vánočních ozdob na zakázku. Zakázková výroba vánočních ozdob dle vašeho přání, kde nejoblíbenější jsou ozdoby s logem nebo PF.

Adresa

Adresa:

Jana Želivského 1687/39, 13000 Praha 3 - Žižkov

GPS:

50.0900163451, 14.4679699059

Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Otevírací doba

Pondělí

08:30 - 17:00 + dle tel. dohody

Úterý

08:30 - 17:00 + dle tel. dohody

Středa

08:30 - 17:00 + dle tel. dohody

Čtvrtek

08:30 - 17:00 + dle tel. dohody

Pátek

08:30 - 17:00 + dle tel. dohody

Sobota

zavřeno

Neděle

zavřeno

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed