post-title job-offer-title MARKETINGOVÝ PORADCE pro tento portál no no Platnost: 2022-06-01 - 2022-12-31

MARKETINGOVÝ PORADCE pro tento portál

Platnost: -
Příjmem pro náš portál TADYJE.CZ, pro oblast Praha marketingové poradce.

Náplň práce:

  • – oslovování potenciálních zákazníků z řad firemní klientely
  • – návrhy a konzultace internetových prezentací, reklamních kampaní pro naše zákazníky
  • – vytváření a udržování vztahu se zákazníky
  • – podílení se na týmovém obchodním plánu
  • – aktualizace dat

Co můžete očekávat:

  • – příležitost práce v dynamicky rostoucí společnosti s perspektivní budoucností
  • – možnost neomezených výdělků v závislosti na dosažených výsledcích
  • – profesní vzdělávání na profesionální úrovni
  • – práci v oboru s nejvyšším růstem a potenciálem do budoucnosti

Dovednosti a zkušenosti

  • dobré komunikativní schopnosti
  • zkušenosti v oblasti prodeje produktů a služeb výhodou
  • aktivní a sebevědomý přístup k zákazníkům
  • znalost práce na PC alespoň na uživatelské úrovni a orientace na internetu
  • odpovědnost a loajalitu vůči firmě
  • časová flexibilita
Kontakt: info@tadyje.cz +420 223 015 257