Poloměr: Vypnuto
Poloměr: km
Set radius for geolocation
OPTIKA LOS – Oční optika Praha 3

OPTIKA LOS – Oční optika Praha 3

Oční OPTIKA LOS Praha 3 nabízí své služby a brýle již od roku 1991. Najdete zde dámské, pánské i dětské brýle. V širokém a pestrém sortimentu brýlových obrub nechybí i velmi žádané pružné dětské obruby. Do brýlí můžete zvolit jednoohnisková, bifokální či multifokální skla, barevná i samozabarvovací skla, skla pro řidiče nebo pro práci u počítače. Samozřejmostí oční optiky jsou sluneční a sportovní brýle. Prodáváme sluneční brýle značek: Polaroid, Revlon, Oxydo, Carrera, Sover a sportovní brýle pro všechny druhy sportu.
Pro ty co preferují kontaktní čočky máme připraveny kontaktní čočky jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční, multifokální i barevné.
Doplňkový sortiment oční optiky tvoří roztoky na kontaktní čočky, čistící prostředky na brýle, šňůrky, pouzdra na brýle a další.

Služby oční optiky LOS

Do služeb naší oční optiky patří opravy brýlí – brýlových obrub, odborné poradenství očního optika při výběru vhodných brýlových obrouček a skel. Jako v každé správné optice, tak i u nás nechybí měření zraku zkušeným optometristou.
Pro vysokou kvalitu poskytovaných služeb máme patřičně vybavenu dílnu i vyšetřovací místnost moderními přístroji.
To vše podpořené zkušeným personálem na vysoké odborné úrovni a individuálním přistupem ke každému zákazníkovi s ohledem na jeho potřeby a možnosti.

Máme pro vás připraveny dárkové poukázky.
Platit u nás lze hotově, kartou i na fakturu. Přijímáme též Sodexo card, Edenred card, Flexi Pass, Vital Pass, Ticket Multi, Unišek+, CADHOC.

Adresa

Adresa:

Jana Želivského 1846/33, 130 00 Praha 3 - Žižkov

GPS:

50.0889707, 14.4684131

Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Otevírací doba

Pondělí

09:00 - 18:00

Úterý

09:00 - 18:00

Středa

09:00 - 18:00

Čtvrtek

09:00 - 18:00

Pátek

09:00 - 17:00

Sobota

Zavřeno

Neděle

Zavřeno

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed