Poloměr: Vypnuto
Poloměr: km
Set radius for geolocation
STUDIO LA PETIEN – mandaly

STUDIO LA PETIEN – mandaly

Jmenuji se Petra Němečková a více než 10 let se věnuji osobnímu růstu, jsem koučka, autorka mandal a náramků přání.
Mandaly La Petien jsou ručně malované osobní mandaly s krystaly komponent swarovski plné záře, hojnosti, optimismu, víry a naděje, které díky krystalům tvoří dojem živé mandaly. Napomáhá vám jít tou správnou cestou.

Tvořím mandaly osobní pro konkrétní osobu, ale může to být například i mandala partnerská, rodinná nebo firemní.

Osobní mandala

Osobní mandala je mandala vytvořená Vám na míru. Každý jsme jedinečný. Každý zažíváme radosti i bolesti. Každý má vlastní cestu životem. Osobní mandala je našim pomocníkem, když se točíme v kruhu, když se nám v něčem nedaří, někdy ukazatelem směru, jindy udržitelem rovnováhy a harmonie na duši i na těle … Nese naše základní hodnoty, vize, ideály, záměr, přání. Pomáhá nám na cestě za našimi opravdovými sny. Příklady konkrétního zadání klientů: mandala hojnosti, mandala početí, mandala zdraví, mandala sebelásky, …

Partnerská mandala či Svatební mandala

Taková mandala napomáhá páru na jeho společné cestě životem. Je nositelem toho, co dva spojuje, připomíná, že v páru není třeba boje, ale respektu, důvěry, lásky a svobody.

Rodinná mandala

Podobně jako mandala partnerská, rodinná mandala poukazuje na jedinečnost každého člena rodiny, vede ke vzájemnému respektu, toleranci, k vidění skutečných rodinných hodnot a k lásce.

Firemní mandala

Firemní mandala nese hodnoty a společný záměr celé firmy. Sjednocuje firmu, majitele i zaměstnance ve společný kořen, který je za jedno v budování firemní atmosféry a naplňování cílů a zároveň připomíná důležitost a jedinečnost každého jejího člena. Podporuje vzájemnou komunikaci a harmonii ve firmě.

Klíčová slova mé práce:

mandaly, obrazy, arteterapie, osobní obrazy, osobní mandaly, svatební mandaly, partnerské mandaly, firemní mandaly, obrazy s osobním přáním, originální dárky, originální dary, dar s příběhem, hojnost, bohatství, láska, splněná přání

Adresa

Adresa:

Škroupova 957/4, 50002 Hradec Králové

GPS:

50.2163476946, 15.8260727855

Telefon:
Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed