Poloměr: Vypnuto
Poloměr: km
Set radius for geolocation
Dárková služba Martin Zavázal – dárkové koše a balíčky Praha 6

Dárková služba Martin Zavázal – dárkové koše a balíčky Praha 6

Dárkové koše a balíčky z naší dárkové služby jsou ty skvělé dárky pro každou příležitost plné originálních výběrových produktů.
Připravíme pro vás dárkový koš či dárkový balíček pro muže i ženu a to pro každou příležitost. Hodnotný dárek v podobě dárkového koše/balíčku pro vás vytvoříme dle vašeho přání přesně na míru.

V případě zájmu vyrobený dárková balíček/koš vám naše dárková služba doručí po Praze na místo určení.

Balíčky a koše dle možnosti obvykle připravíme do druhého dne.

Pochoutky pro svůj dárkový koš/balíček vybírat z našem sortimentu do kterého patří:

Čokoláda

Například to je čokoláda prémiové kvality Hachez, švýcarské čokolády Ragusa, kterou vyrábí Camille Bloch a mnoho jiných čekolád i českých netradičních výrobců, přesto však špičkové kvality a originálního vzhledu a balení.

Víno

Součástí naší provejny je vinotéka nabízející široký výběr kvalitních vín. Najde zde česká a moravská jakostní a přívlastková vína, francouzská vína a vína z dalších evropských zemí i vzdálených koutů světa, jako jsou chilská, australská či jihoafrická vína. Pro milovníky bublinek i pravé Champagne.

Destiláty

Dárkový koš či balíček můžete obohatit o ušlechtilé destiláty, značkové koňaky, rumy, Malt Whiskey i klasické české produkty.

Čaj a káva

U čajů se zaměřujeme se na sypané čaje (nikoli vážené) a sáčkové čaje.
Vybrat si můžete čaje černé, zelené, bílé, ovocné, dále pak čaje bylinné a kvetoucí s příchutí či v čisté podobě.
Co se týče značek, je jich spousta: Harney & Sons, Tony Benett, Basilur, Clipper, Richways, Ahmad Tea, Twinnings, Tea of life, Pangea Tea a další.
Kávu u nas najdete téměř jakoukoliv – kávy zrnkové, mleté, rozpustné, s kofeinem i bez něj, také fair trade a bio kávy. Velmi oblíbené značky jsou La Boheme, Simon Levet a Clipper.

Delikatesy

Kvalitní marmelády, sladké a slané sušenky, olivy, olivové oleje, sušená rajčata, různé druhy oříšků, Pražskou šunku apod.

Pokud vám v našem sortimentu něco chybí a chtěli byste dárkový koš/balíček rozšířít třeba o sýry, salámy aj.; po domluvě umíme zajistit téměř vše.

Anglický porcelán

Jako originální dárek může posloužit velmi oblíbený anglický porcelán firmy DUNOON specializujicí se na výrobu velmi kvalitního kostního porcelánu. Originalitu dodává fakt, že podstatná část výrobního procesu je stále ruční práce a také spolupráce s řadou významných designerů a umělců, která přináší kromě tradičních britských motivů, každý rok nové a nevšední vzory.

Adresa

Adresa:

Bělohorská 247/67, 169 00 Praha 6 - Břevnov

GPS:

50.0837744, 14.370752

Telefon:
Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Otevírací doba

Pondělí

09:00 - 18:00

Úterý

09:00 - 18:00

Středa

09:00 - 18:00

Čtvrtek

09:00 - 18:00

Pátek

09:00 - 18:00

Sobota

Zavřeno

Neděle

Zavřeno

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed