Poloměr: Vypnuto
Poloměr: km
Set radius for geolocation
Zlatnictví Ametyst Praha 6 – prodej a výroba šperků

Zlatnictví Ametyst Praha 6 – prodej a výroba šperků

Zlatnictví Ametyst Praha 6 není jen prodejna šperků a hodinek, ale česká zlatnická firma, jejíž doménou je i zakázková výroba šperků ze zlata i stříbra.

Zlatnictví Ametyst na Praze 6 má pro vás připravený široký sortiment zlatých a stříbrných šperků. Nabízíme šperky s brilianty a dalšími drahými kameny, ale i šperky z chirurgické oceli.

Pestrou nabídku šperků našeho zlatnictví reprzentují celozlaté prsteny, prsteny s kameny pravými i syntetickými, s perlami a brilianty. Také snubní a zásnubní prsteny, náušnice různých tvarů a zapínání, přívěsky, zlaté a stříbrné řetízky různých délek, na krk nebo na zápěstí, zlaté náramky a náhrdelníky v klasickém i moderním stylu.

V naší nabídce také najdete luxusní nástěnné hodiny a náramkové hodinky renomovaných značek.

Součástí našeho zlatnictví je i zlatnická dílna, kde se v součastnosti stále více zaměřujeme na výrobu šperků osazených diamanty a dalšími drahými kameny (safír, smaragd, rubín, topaz, beryl, opál …), ať už se jedná o prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, či náhrdelníky. Jsme schopni vyrobit šperky osazené brilianty, nebo jinými drahými kameny přesně podle Vašich představ. Pokud hledáte dokonalý dárek, šperk je to pravé co potřebujete. Dnešní doba a možnosti využití pokročilých technologií nám skutečně umožňují realizovat šperk přesně podle Vašich představ.

Zlatnictví Ametyst provádí i opravy a předělání šperků, či pouhé vyčištění šperku, nechybí možnost výměny baterií v hodinkách, kožených řemínků a kovotahů.

Další služby které poskytujeme: galvanické pokovení šperků, gravírování nejen šperků, ale ryjeme třeba i do skla.

VYKUPUJEME ZLATO. Od září 2022 nabízíme vyšší výkupní ceny, a v případě koupě zlatého šperku Vám výkup ještě zvýhodníme.

 

 

 

Adresa

Adresa:

Makovského 1225/19, 163 00 Praha 6 - Řepy

GPS:

50.0654203, 14.3030407

Telefon:
Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Otevírací doba

Pondělí

10:00 - 18:00

Úterý

10:00 - 18:00

Středa

10:00 - 18:00

Čtvrtek

10:00 - 18:00

Pátek

10:00 - 18:00

Sobota

Zavřeno

Neděle

Zavřeno

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed