BigBoard Superfinále florbalu 2024

BigBoard Superfinále florbalu 2024

BigBoard Superfinále florbalu 2024

O2 arena znovu ožije monstrózním sportovním eventem. BigBoard Superfinále 2024 nabídne nejlepší florbal a jedinečnou komplexní show. Těšit se můžete na unikátní událost, kde žádná vteřina nemá svůj program. Vstupenky jsou v prodeji od 15. 11. 2023 v síti Ticketportal a Ticketmaster.

V polovině dubna ožije největší multifunkční aréna v Česku florbalovou bitvou roku. V jediném zápase o titul v Livesport Superlize, ČEZ Extralize a středoškolském poháru dívek a chlapců Subterra Cup se potkají nejlepší týmy aktuální sezony.
Těšit se můžete nejen na osobnosti na hrací ploše, ale s některými aktuálními reprezentanty a reprezentantkami se dokonce přímo setkáte při autogramiádách, které pro vás chystáme společně s partnery soutěží a BigBoard Superfinále.

Staňte se součástí unikátní sportovní akce a pomozte nám znovu posunout hranice rekordů. V uplynulém ročníku se poprvé povedlo na finále ženské extraligy zaplnit tribuny O2 areny více než deseti tisíci fanoušků, mužskou bitvu pak sledovalo rekordních 12 538 skvělých diváků a divaček.

V bouřlivé atmosféře, kterou ještě umocnil nabušený doprovodný program, se z návratu na trůn radovaly florbalistky Vítkovic a po dlouhých letech znovu pozvedli pohár nad hlavu hráči Tatranu Střešovice.

Neváhejte a zajistěte si ta nejlepší místa ještě dnes! Vstupenky na vrchol sezony jsou také parádním dárkem, který potěší nejednu florbalistku a nejednoho florbalistu.

Vstup umožněn 30 minut před začátkem 1. utkání dne. Upozorňujeme, že řady 2 a 3 ve spodních sektorech (1.patro) nejsou vhodné pro děti s výškou do 160 cm, a to z důvodu snížení viditelnosti.

Informace o BigBoard Superfinále naleznete na webových stránkách projektu superfinale.cz.

Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu a instagramový profil Českého florbalu, které Vám i tentokrát budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Začátek:

14.4.2024 1:00

Konec:

14.4.2024 23:00

Poplatky a lístky

Vstupné od
290,00

Místo konání akce

Adresa:

O2 aréna, Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha, Libeň

GPS:

50.104819, 14.4936272