BRIAN FERRY

BRIAN FERRY

BRIAN FERRY

Legendární Bryan Ferry se vrací do České republiky!

Již od vydání první nahrávky s Roxy Music v roce 1972 je Bryan Ferry celosvětově uznáván jako jeden z nejmodernějších a nejstylovějších hudebníků, skladatelů a zpěváků, kteří se objevují v popové a rockové hudbě. Svými písněmi je považován za jednu z ikon, které ve své hudbě evokují okouzlující a romantické světy.

Bryan Ferry je ale též bývalý student výtvarného umění, který se podílel nejen na vizuálních aspektech své tvorby, ale i na skládání a formě prezentace svých písních. Zároveň vytvořil a režíroval některé z nejoriginálnějších, nejkontroverznějších a kritikou oslavovaných obalů desek, které za poslední čtyři desetiletí vznikly.

Jako umělec a hudebník má Bryan Ferry tu výjimečnou odlišnost, že je považován za klasického i nadčasového současníka, který dosáhl úspěchu jak nahrávkami s Roxy Music, tak i rozsahem a intenzitou jeho sólových alb.

Dvaasedmdesátiletý hudebník má na svém kontě patnáct studiových alb, to poslední s názvem Avonmore vydal v roce 2014. Do podvědomí širší veřejnosti se dostal především hity Slave To LoveDon’t Stop The DanceKiss And Tell nebo skvělými coververzemi hitů Boba Dylana…

Začátek:

5.6.2019 20:00

Konec:

5.6.2019 22:00

Poplatky a lístky

Vstupné od
1 990,00

Místo konání akce

Adresa:

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8

GPS:

50.0914263, 14.454816

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *